Як правильно обрати дитячий диван: корисні поради

Для новонароджених дітей і до понад 3 років у батьків зовсім немає складнощів щодо того, на чому спати малюку. Для початку це ліжечко, а далі цілком вірогідно батьківська постіль. Однак в момент, коли дитина сепарується від мами з татом, їй потрібне свої місце, де буде достатньо комфортно та затишно. Коли простір не дозволяє встановити ліжко, варто придивитись до дивану.


дитячий диван

Різновиди дитячих диванів: що до чого

Якщо вирішили купити дитячі дивани, будете здивовані, що існує чимало їх різновидів. Наприклад, це міні моделі. Вони максимально компактні, але мають той самий функціонал, що і повнорозмірні. Головна перевага – їх зручно транспортувати. Такі меблі – ідеальний варіант після ліжечка.

Дитячі дивани – це моделі, розраховані на користувачів у віці 3-10 років. Довжина таких до 1,7 м. Підліткові диван – майже дорослі, вони розраховані на дуже стрімко ростучих хлопців та дівчат. В розкладеному вигляді спальне місце має довжину 2 м, спосіб трансформації може бути підлаштований під динамічне зростання користувача.


Ключові критерії вибору

Дитячий диван, це насправді, чудова альтернатива ліжку, оскільки варіацій виконання цих меблів дуже багато і можна обрати саме той, який підходить вам. Складна модель  компактна і не потребує багато місця для розміщення та розкладання. Плюс до цього, дивна стає певним власним простором, в якому хазяйнує сам господар.

Вибираючи такі меблі в дитячу кімнату, звертайте увагу на:

  • матеріал каркаса. Він повинен бути екологічно чистий, оптимально дерево. Важливо, щоб не використовувались синтетичні замінники та токсичні клеї;
  • надійність та безпеку. Малюк точно не лежатиме спокійно, тому краще за все обрати диван, елементи якого будуть добре скріплені один з одним. Важливо перевірити злагодженість деталей, особливо розкладного механізму між собою та і загалом всі місця кріплень;
  • наповнювач. Щоб сон був міцним та комфортним, ключове значення відіграє спальне місце. Необхідно знайти наповнювач, який не деформуватиметься і не втрачатиме форму. Рішення - комбінація пружинного блоку з м’яким наповнювачем чи інший, з ортопедичним ефектом.

дитячий диван

Звертайте увагу на матеріал оббивки. Він повинен бути гіпоалергенним, щільним. Важливо щоб тканина не набирала пил та не пропускала вологу. Звісно, зважайте не вподобання вашої дитини, особливо, коли їй понад 3 роки, адже якщо вона буде знаходитись в некомфортних для себе умовах, то сон навряд чи принесе необхідне розслаблення та відпочинок.